Databanka Raaltrans

Ponúkame dokonalé riešenie prepravných a vyťažovacích potrieb pre dopravné a špedičné firmy, výrobné závody a podniky poskytujúce služby.

Databanka ponúka dve základné funkcie. Prvou funkciou je zadanie vlastnej ponuky prepravy nákladu alebo voľného vozidla. Druhou funkciou je vyhľadávanie v ponukách ostatných užívateľov. Naše programy okrem toho ponúkajú mnoho ďalších užitočných nástrojov.

 

 


 

Ako sa registrovať

Ak máte záujem stať sa užívateľom databanky RAALTRANS, musíte mať uzavretú zmluvu so spoločnosťou RAALTRANS a.s. Databanku RAALTRANS možno používať na všetkých operačných systémoch vybavených webovým prehliadačom.

  1. Vyplňte on-line objednávku.
  2. Po akceptácii objednávky vám je zaslaný prístup do databanky. Pre postup prihlásenia do databanky môžete využiť návod.
  3. Za prístup do databanky RAALTRANS vám bude za každý mesiac spätne fakturovaná paušálna cena podľa verzie vášho programu.

Ak si nie istí výberom verzie, alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte využiť dispečing našej spoločnosti.

Typy licencií

Popis verzií
Vnútro SK Verzia „VNÚTRO SK“ zahŕňa ponuky začínajúce a končiace v Slovenskej republike
Československo Verzia „ČESKOSLOVENSKO“ zlučuje „VNÚTRO CZ“ a „VNÚTRO SK“ vrátane pohybu medzi ČR a SR.
Global Verzia „GLOBAL“ umožňuje zadávať a prezerať všetky ponuky vnútroštátne aj medzinárodné.

Po zadaní vašej ponuky máte dve možnosti. Buď počkáte, až sa na zadanú ponuku ozvú ostatní užívatelia systému RAALTRANS, alebo si môžete zobraziť ponuky zadané inými užívateľmi a nájsť si protiponuku k vašej ponuke.

Domovská obrazovka

Domovská obrazovka je kľúčovým bodom, z ktorého môžu používatelia prechádzať a ovládať celý program. Odtiaľto môžu pristupovať k rôznym sekciám, ako je zadávanie, prezeranie alebo iné funkcie, aby si zabezpečili, že nájdu menu, ktoré potrebujú. Domovská obrazovka je navrhnutá tak, aby bola prehľadná a intuitívna, čo používateľom uľahčuje prácu s programom.

 

Prezeranie

Vitajte vo funkcii prezerania programu RAALTRANS! Tu si môžu používatelia prezerať ponuky prepravy alebo voľné vozidlá. Môžete napríklad nájsť miesto nakládky, miesto vykládky a ďalšie podrobnosti o zadanej ponuke. K dispozícii sú aj kontakty na používateľov, ktorí ponuku zadali, takže môžete používateľa jednoducho kontaktovať a dohodnúť sa na ďalšom postupe. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie na sledovanie ponúk, ktoré sa nazývajú prejazdy a dokládky. Objavte nové príležitosti ešte dnes!

 

Zadanie

Vitajte vo vstupnej funkcii v systéme RAALTRANS! Tu môžete zadávať ponuky prepravy alebo voľné vozidlá. Jednoducho vyplňte informácie o mieste nakládky a vykládky, rozmery nákladu a ďalšie prípadné podrobnosti. Vaša ponuka sa potom zobrazí ostatným používateľom, ktorí na ňu môžu reagovať. Po spracovaní sa vaše ponuky presunú do archívu, takže budete mať vždy prehľad o spracovaných ponukách.